V Festiwal Piosenki Jesiennej już za nami. Do Twardawy w tym roku przybyło aż 13 grup, co bardzo nas cieszy. Wszyscy artyści w barwnych strojach śpiewali oraz tańczyli w rytm jesiennych przebojów. Naszych gości zachwyciła tegoroczna dekoracja, której motywem przewodnim była piękna Pani Jesień, czuwająca nad występami przedszkolaków.

Bardzo nam miło, że na festiwal przybyło wielu zacnych gości, a byli to: Sekretarz Anna Barysz, Prezes ZNP Elżbieta Adamiszyn, Inspektor ds. oświaty Ewa Orłowska – Radziwiłł, Radny i sołtys Twardawy Józef Kowaś wraz z małżonką, Dyrektor PP nr 3 Renata Brzezina, Dyrektor PP nr 4 Mariola Opalska, Dyrektor SP nr 1 Ewa Leszczyńska-Łobos, redaktor ,,Życia Głogówka” Małgorzata Wójcicka-Rosińska oraz pani Barbara Sado i pani Dominika Lis. Wszystkich gości przywitała Dyrektor Agata Trzaskowska, a następnie oficjalnie rozpoczął się V Festiwal Piosenki Jesiennej.

Na festiwalu wystąpiły przedszkolaki reprezentujące: Szonów, Racławice Śląskie, PP nr 3 z oddziałami w Biedrzychowicach i Wróblinie, PP nr 4 z Oddziałami na Oraczach i w Kierpniu i po raz pierwszy gościły u nas przedszkolaki z Zawady oraz Wierzchu. Zwieńczeniem uroczystości był oczywiście występ gospodarzy imprezy- przedszkolaków z Twardawy.

Poziom występów z roku na rok jest coraz wyższy, co świadczy o kreatywności nauczycieli i ich zaangażowaniu w przygotowanie dzieci, dlatego pragniemy jeszcze raz im za to podziękować. Ponadto coraz bardziej swą pomysłowością zaskakują rodzice, którzy całe swe serce wkładają w przygotowanie pięknych i barwnych strojów dla małych artystów. Dziękujemy!

Festiwal prowadzili: Daniela Groetschel i Izabela Glombik oraz rozśpiewany Marcin Imiołek. Dziękujemy także panu Denisowi Krukowi za czuwanie nad nagłośnieniem podczas imprezy oraz pani Judycie Sylwester za fotografowanie. Festiwal nie mógłby się także odbyć bez pomocy naszych rodziców, dlatego za wszelką udzieloną pomoc, zaangażowanie oraz poświęcony czas serdecznie dziękujemy.
Każdy występ był inny i każdy wyjątkowy, dlatego wszystkie zespoły otrzymały puchar, dyplom oraz nagrody, wśród których znajdowały się odblaskowe chusty dla wszystkich artystów. Natomiast goście otrzymali piękny jesienny świecznik, który mamy nadzieję, że stanie się ozdobą każdego wnętrza.
Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie oraz pomoc w organizacji imprezy.

Sponsorzy V Festiwalu Piosenki Jesiennej

• URZĄD MIEJSKI W GŁOGÓWKU
  • ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W TWARDAWIE
  • ZAKŁAD PRZEMYSŁU CUKIERNICZEGO „PIAST”
  • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE KUROWSKI HUBERT
  • B+K POLSKA SP.Z O.O.
  • SKŁAD KONSYGNACYJNY ,,DREWNIAK”
  • ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY MAREK MUCHA
  • LAKIERNICTWO POJAZDOWE ANDRZEJ GLOMBIK
  • ZAKŁAD STOLARSKI MARIUSZ CZERWIONKA
  • WYLĘGARNIA MA-GO
  • MATEUSZ SKUCIK „INTERMATIK”
  • CUKIERNICTWO ELŻBIETA POREMBA
  • KWIACIARNIA EWA SZEFLER FHU
  • SKLEP ,,KWADRAT”
  • PANI BARBARA SADO
  • RADA RODZICÓW ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
  • WYPOŻYCZALNIA TOMEK
  • MASARSTWO-WĘDLINIARSTWO GRZEGORZ CIBIS.

Zapraszamy do fotorelacji z uroczystości.

Zdjęcia Pani Judyty