29 października uczniowie i przedszkolaki Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Twardawie gościli w Urzędzie Gminy w Głogówku. W rolę przewodników wcielili się: sam pan burmistrz Piotr Bujak (grupa starsza) oraz jego zastępca, pan Sebastian Gerstenberg( grupa młodsza). Po zwiedzeniu najważniejszych pomieszczeń obiektu nasi wychowankowie udali  się do sali obrad, w której poznali  zadania urzędników, historię ratusza oraz kilka ciekawostek związanych z najbliższym regionem. Padło również sporo mądrych pytań, na które włodarze gminy odpowiadali ciekawie i wyczerpująco. Wizyta złożona w urzędzie uzmysłowiła uczniom, że praca burmistrza jest w gruncie rzeczy misją, zajęciem niezwykle odpowiedzialnym, ale dającym również sporo radości i satysfakcji. Jeszcze raz dziękujemy panom: Piotrowi Bujakowi i Sebastianowi Gerstenbergowi za serdeczne przyjęcie, pasjonujący i profesjonalny wykład oraz sympatyczną atmosferę .