Jak co roku zorganizowaliśmy Festiwal Piosenki Jesiennej Przedszkolaka. Tegoroczny, już VIII i I on- line, niewątpliwie zapadnie nam w pamięci ze względu na jego nietypowy przebieg. Mieliśmy wielką przyjemność „gościć” w sieci 11 zaprzyjaźnionych grup przedszkolnych z całej gminy, które jak zwykle wykazały się niebywałą kreatywnością, talentem, wyszukanymi strojami i dekoracjami. Dziękujemy wszystkim sponsorom : Urzędowi Miejskiemu w Głogówku, Masarstwu-Wędliniarstwu Cibis Grzegorz, Wypożyczalni Samochodów TOMEK Tomasz Cieślik, Intermatik Mateuszowi Skucik, BD- BAU Damianowi Barnert, B&K Walce oraz Zakładowi Przemysłu Cukierniczego PIAST, opiekunom grup, dyrektorom za zaangażowanie i pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia oraz naszemu drogiemu montażyście- panu Denisowi Krukowi . Podziękowania należą się także Paniom Dominice Lis i Danieli Groetschel za „dopięcie” wszystkiego na przysłowiowy ostatni guzik .

„Każdy z nas ma coś, co może dać innemu”.