Obchody św. Marcina w Twardawie są już tradycją. W ten trudny, pandemiczny czas i to wydarzenie przenieśliśmy do sieci. W ramach projektu „Św. Marcin w 2020 roku” uczniowie, przedszkolaki wraz z nauczycielami i rodzicami wspólnie wykonali wspaniałe lampiony, piekli pyszne rogale, a także stworzyli antologię opowiadań, baśni, wierszy i przepisów o rogalu pod wspólnym tytułem „ Mały rogal w wielkim świecie”. Całość projektu zwieńczył słodki catering. Pomysłodawcami mobilnej dystrybucji świętomarcińskich rogali była Rada Rodziców działająca przy naszej placówce. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za organizację obchodów. Jak zwykle nie zawiedliśmy się na Was, bo ,„Ludzie to anioły z jednym skrzydłem ,dlatego aby się wznieść, musimy trzymać się razem ”.