Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcją i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Dziś, w ten ostatni dzień Karnawału odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Pojawiły się kolorowe postacie. Można było spotkać baletnice, klowna, Spidermena, myszkę Minnie, kotki, a także samego Michaela Jacksona, żołnierzy czy Harrego Pottera i Hermionę oraz wiele, wiele innych barwnych postaci. Rozpoznać dzieci czasem było trudno. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami oraz konkursami przygotowanymi przez uczniów klasy 8, która bardzo zaangażowała się w organizację balu, przygotowanie ciekawych konkurencji, zapewnienie oprawy muzycznej i pięknych dekoracji. Oczywiście nie zabrakło poczęstunku, za co serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Jednak do domu wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.