„Pracą dziecka jest zabawa. Dzieci uczą się poprzez wszystko ,co robią”(Hooper)zgodnie z tą maksymą nasi uczniowie i przedszkolaki w dniu dzisiejszym sporo się nauczyły,gdyż zabawy było co niemiara . Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas 5-7 udali się wraz z kolegami ze Szkoły Podstawowej im. S.Anny Kaworek w Biedrzychowicach do Gliwic,gdzie wyskakali się na trampolinach,doskonalili swoje umiejętności na kręgielni,zaspokoili swoj głód w Mac Donaldzie i głośno się śmiali w kinie. Klasy młodsze i przedszkolaki swoje święto spędzili równie „pracowicie” Udali się do Głogówka wyjątkowym środkiem transportu … pociągiem. Dla wielu małych podróżników był to niezapomniane chwile.Spacerując po uliczkach naszego pięknego miasteczka delektował się pysznymi lodami, „buszowali” w ogródku jordanowskim. Na koniec wyprawy udali się do Pizzernia Angela ,gdzie iście po królewsku ich przyjęto. Przepyszne frytki zniknęły w oka mgnieniu. Wszyscy zmęczeni ,ale szczęśliwi wrócili do domów. Dziękujemy opiekunom za opiekę i organizację dzisiejszego dnia.