Odświętnie ubrane dzieci, eleganccy nauczyciele, kwiaty, uroczysta akademia… tak właśnie dziś, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wierni tradycji – 14 października obchodziliśmy w naszej szkole ten ważny dzień. W części oficjalnej Dyrektor szkoły p. Agata Trzaskowska powitała wszystkich zgromadzonych i wygłosiła słowo wstępne. Następnie przekazała życzenia, jakie z okazji tego święta nadeszły do szkoły od Pana Burmistrza. Wyróżniający się pedagodzy i pracownicy otrzymali Nagrody Dyrektora Szkoły. Na część artystyczną uroczystości składały się humorystyczna scenka z życia szkoły, która rozbawiła wszystkich obecnych oraz słowa podziękowania wraz z gromkim Sto Lat od uczniów dla wszystkich nauczycieli za trud włożony w wychowanie i kształcenie uczniów.

„Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać.” Życzymy jeszcze raz wszystkim dyrektorom, nauczycielom, wychowawcom i pozostałym pracownikom wszystkiego najwspanialszego z okazji dzisiejszego święta.