Osiągnięcia


Rok szkolny 2019/2020

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

Wynik bardzo dobry Jakub Gawlas (kl. II), Agata Mucha (kl.II), Aleksander Pawelczyk (kl. III)
Wynik dobry Lena Wygoda (kl. III)

Ogólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych

Laureaci Aleksander Pawelczyk – III m-ce (kl. III), Jakub Gawlas (kl. II), Bartłomiej Rudziak (kl. III), Lena Wygoda kl. III)

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny w ramach projektu „Gang słodziaków”

wyróżnienie (uczniowie kl. II)

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi”

I m-ce – etap powiatowy Waleria Gabor (kl. III)

Rok szkolny 2018/2019

Jan Cybis – śladami artysty – gminny projekt edukacyjny

I miejsce – Zuzanna Bar – kl. VII
II miejsce – Vanessa Siwy – kl. VIII
III miejsce – Waleria Gabor – kl. II
Wyróżnienie – Zuzanna Buchta – kl. V

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Wyróżnienie w kategorii klas II – Lena Wygoda, Bartłomiej Rudziak, Aleksander Pawelczyk
Wyróżnienie w kategorii klas VII – Michał Mucha

EduNect

Mistrz Szkoły – Konkurs Bożonarodzeniowy – Jakub Gawlas (kl.I)
Wicemistrz Szkoły – Konkurs Bożonarodzeniowy – Lena Birkner (kl.I)
Wicemistrz Szkoły – Konkurs Bożonarodzeniowy – Maja Wojciechowska (kl.I)
Mistrz Szkoły – Jesienne Potyczki – Łukasz Glombik (kl.I)
Mistrz Szkoły – Konkurs Bożonarodzeniowy – Bartłomiej Rudziak (kl.II)
Wicemistrz Szkoły – Konkurs Bożonarodzeniowy – Lena Wygoda (kl.II)

Gang Słodziaków – Konkurs plastyczny

Wyróżnienie – Lena Birkner i Agata Mucha (kl.I)

Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny

Wynik Bardzo Dobry ( I miejsce w woj.) w kat. klas II – Bartłomiej Rudziak (kl.II)

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

III Miejsce – Aleksandra Rudziak (kl.VIII)
IV Miejsce – Zuzanna Bar (kl.VII)

Wojewódzki Konkurs matematyczny

III Miejsce – Etap Gminny – Michał Mucha (kl.VII)

Poezja Patrotyczna – Racławice Śląskie

I Miejsce – Vanessa Siwy (kl.VIII)

Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek dla Solistów – Hej Kolęda Kolęda w Wodzisławiu Śląskim

II Miejsce – Vanessa Siwy (kl.VIII)

Konkurs Kolęd i Pastorałek – Kietrz

I Miejsce – Vanessa Siwy (kl.VIII)

Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu – DoReMi w Ozimku

Wynik niebawem – Vanessa Siwy (kl.VIII)

Konkurs Plastyczny Ozdoba Choinkowa

Wyróżnienie – Opolskie Kuratorium – Dawid Żmuda (oddział przedszkole)

Zawody w Tenisie Stołowym – Rozgrywki Indywidualne – Etap Gminny

II Miejsce – Michał Mucha (kl.VII)
III Miejsce – Michael Muller (kl.VIII)
IV Miejsce – Michał Czerwionka (kl.VII)
IV Miejsce – Fabian Cichoń (kl.V)

Zawody w Tenisie Stołowym – Rozgrywki Grupowe – Etap Gminny

I Miejsce – Michał Mucha (kl.VII)
I Miejsce – Michael Muller (kl.VIII)
I Miejsce – Michał Czerwionka (kl.VII)
I Miejsce – Fabian Cichoń (kl.V)

Zawody w Tenisie Stołowym – Rozgrywki Grupowe – Etap Powiatowy

II Miejsce – Michał Mucha (kl.VII)
II Miejsce – Michael Muller (kl.VIII)
II Miejsce – Michał Czerwionka (kl.VII)
II Miejsce – Fabian Cichoń (kl.V)

Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt – Szczebel gminny – miejsce IV w Głogówku

Turniej Halowej Piłki Nożnej Cłopców – Szczebel gminny – miejsce IV w Głogówku

Rok szkolny 2017/2018

KONKURS PLASTYCZNY – „Mówię Polska – myślę, czuję Moja Ojczyzna” – klasy IV-VII

II miejsce – Zuzanna Bar (kl.VI)

Wyróżnienie – Waleria Gabor (kl.I-III)

ALFIK MATEMATYCZNY

Wynik Bardzo Dobry (89,83%; 3 miejsce w województwie) – Michał Mucha (kl.VI)

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Szczebel gminny

II miejsce – Michał Mucha (kl.VI)

GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY KLAS II-III

II miejsce – Tomasz Makowski w kategorii klas II

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PRZEDMIOTOWA Z PRZYRODY – OLIMPUS SESJA WIOSENNA

VII miejsce – Michał Mucha (kl.VI) – Tytuł laureata

KANGUR MATEMATYCZNY

wyróżnienie – Michał Mucha (kl.VI)

wyróżnienie – Agata Łysak (kl.IV)

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ – MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM

II miejsce – szczebel gminny – kwalifikacja o rejonów – Michał Mucha (kl.VI)

II miejsce – szczebel gminny – kwalifikacja o rejonów – Michael Muller (kl.VII)

KONKURS RECYTATORSKI W JĘZYKU NIEMIECKI „MŁODZIEŻ RECYTUJE POEZJĘ”

wyróżnienie – etap gminny 2018 – kwalifikacje do konkursu rejonowego – Vanessa Siwy (kl.VII)

PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ „Śpiewaj Panu Ziemio Cała”

I miejsce – Vanessa Siwy (kl.VII) i Zuzanna Bar (kl.VI)

DIECEZJALNY KONKURS ARTYSTYCZNY „SZLAKIEM KOŚCIOŁÓW DREWNIANYCH W DIECEZJI OPOLSKIEJ”

II miejsce – Vanessa Siwy (kl.VII)

KONKURS PLASTYCZNY „MOJA EUROPA. ZABYTKI ZIEMI EUROPEJSKIEJ”

III miejsce – Vanessa Siwy (kl.VII)

FESTIWAL PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ „LINGUA FEST 2018”

II miejsce – Vanessa Siwy (kl.VII)

Gminny Konkurs Recytatorski im. Wandy Chotomskiej

III miejsce – Pascal Siwy (kl.IV)

Wojewódzki Konkurs Recytatorski

wyróżnienie – szczebel rejonowy – Pascal Siwy (kl.IV)

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny – Etap Gminny

III miejsce – Aleksandra Rudziak (kl.VII)

Nagroda Burmistrza

Vanessa Siwy (kl.VII)

Rok szkolny 2016/2017

Vanessa Siwy w roku szklonym 2016/2017 otrzymała nagrodę Burmistrz Głogówka oraz wyróżnienie Marszałka Województwa Opolskiego za swoje osiągniecia.

Medale dyrektora 2016/2017

Medal za wybitne osiągnięcia naukowe – Tomasz Makowski (kl. I)

Medal za wybitne osiągnięcia naukowe – Agata Łysak (kl. III)

Medal za wybitne osiągnięcia artystyczne i pracę społeczną – Vanessa Siwy (kl. VI)

Medal za doskonałą pracę społeczną – Zuzanna Bar (kl. V)

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek

I miejsce w Polsce – Tomasz Makowskie (kl. I)

Jan Cybis – malujmy akwarele

I miejsce w projekcie – Vanessa Siwy (kl. IV-VI)

III miejsce w projekcie – Agata Łysak (kl. I-III)

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprytni, Pomocni”

Laureat eliminacjo powiatowych – Tomasz Makowski (kl. I)

Gminny Konkurs Matematyczny kl. II i III

I miejsce – Agata Łysak (kl. III)

Gminny Konkurs Ortograficzny kl. IV i VI

II miejsce – Alicja Janik (kl. VI)

Gminny Konkurs Ortograficzny kl. II i III

II miejsce – Agata Łysak (kl. III)

Gminny Konkurs Recytatorski w Biedrzychowicach

I miejsce – Pascal Siwy (kl. III)

I miejsce – Vanessa Siwy (kl. VI)

II miejsce – Michał Mucha (kl. V)

Diecezjalny Konkurs Artystyczny w Opolu

Wyróżnienie – Vanessa Siwy (kl. VI)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2017

Wyróżnienie – Agata Łysak (kl. III)

Wyróżnienie – Pascal Siwy (kl. III)

Wyróżnienie – Michał Mucha (kl. VI)

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „MAT”

I miejsce w woj. – Pascal Siwy (kl. III)

III miejsce w woj. – Łukasz Pulst (kl. III)

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – eliminacje gminne

I miejsce – Michał Mucha (kl. V)

ALFIK MATEMATYCZNY

I miejsce w województwie (81%) – Agata Łysak (kl. III)

X miejsce w województwie (67%) – Michał Mucha (kl. V)

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY – KL. IV – VI

Etap gminny

III miejsce – Michał Mucha (kl.V)

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

Etap gminny

III miejsce – Michał Mucha (kl.V)

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Etap gminny

V miejsce – Vanessa Siwy (kl.VI)

Rok szkolny 2015/2016

Gminny Konkurs Matematyczny kl. II-III

I miejsce – Agata Łysak (kl.II)

Gminny Konkurs Ortograficzny kl. II-III

II miejsce – Agata Łysak (kl.II)

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek”

Laureat – VI miejsce w kraju – Agata Łysak

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2016

Wynik Bardzo Dobry – Szymon Bar (kl. 6)

Międzyszkolny konkurs recytatorski w Biedrzychowicach – wierszy Ludwika Jerzego Kerna

Klasy I-III

I miejsce – Pascal Siwy

II miejsce – duet Zuzanna Buchta i Agata Łysak

Klasy IV-VI

I miejsce – Vanessa Siwy

II miejsce – Zuzanna Bar, Michał Mucha

Maks Matematyczny 2016

Wynik Bardzo Dobry (2 miejsce w województwie) – Szymon Bar (kl. 6)

Konkurs – OLIMPUS – Przyrodniczy

1 miejsce – Dyplom laureata – Szymon Bar (kl. 6)

3 miejsce – Dyplom laureata – Aleksandra Zych (kl. 6)

7 miejsce – Dyplom laureata – Michał Mucha (kl. 4)

Pozostali uczniowe zmieścili sie w pierwszej 30:
Zuzanna Bar, Natalia Chichoń, Michał Czerwionka, Anna Wygoda, Michael Muller, Vanessa Siwy, Alicja Janik

Konkurs języka angielskiego

I miejszce w konkurse j.angielskiego (etap szkolny) – Szymon Bar

I miejszce w konkurse j.angielskiego (etap gminny) – Szymon Bar

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „BÓBR” – X edycja

II miejsce w Polsce w kategorii klas IV – VI (111,25/120) – Szymon Bar

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Szczebel wojewódzki

Tytuł laureata (34/40pkt) – Szymon Bar (kl. 6)

Szczebel gminny

I miejsce (95% poprawnych odpowiedzi) i zakwalifikował się do kolejnego etapu – Szymon Bar

WOJEWÓDZKI KONKURS PRZYRODNICZY

Szczebel gminny

I miejsce – Michał Mucha (kl. 4)

III miejsce – Szymon Bar (kl. 6)

ALFIK MATEMATYCZNY

Wynik Bardzo Dobry (84%; 6 miejsce w województwie) – Szymon Bar (kl. 6)

14 miejsce w województwie – Michał Mucha (kl. 4)

Rok szkolny 2014/2015

Nagrody Burmistrza za wybitne osiągnięcia naukowe:

Szymon Bar – klasa V

Michał Mucha – klasa III

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek”

I miejsce w kraju – Michał Mucha (100% prawidłowych odpowiedzi)

IX miejsce w kraju – Pascal Siwy, Fabian Cichoń

XI miejsce w kraju – Zuzanna Buchta, Łukasz Pulst, Marco Winnik

XII miejsce w kraju – Agata Łysak

Gminny Konkurs Matematyczny kl. II-III

I miejsce – Michał Mucha

Wojewódzik konkurs plastyczny „Moja Europa” – Unia Europejska za 20 lat

Laureatka konkursu – Vanessa Siwy

Międzyszkolny konkurs recytatorski w Biedrzychowicach – wierszy Marii Konopnickiej

Klasy I-III

I miejsce – Zuzanna Bar, Michał Mucha

II miejsce – Zuzanna Buchta, Pascal Siwy

III miejsce – Agata Łysak

Klasy IV-VI

II miejsce – Vanessa Siwy

Sowa Matematyczna – VI edycja (2014/2015) Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotów Ścisłych

3 miejsce (w kraju) – Szymon Bar

Pangea – Międzynarodowy Konkurs Matematyczny (2014/2015)

finał – 7 miejsce w Polsce – Szymon Bar

etap szkolny – 100% prawidłowych odpowiedzi, zakwalifikowanie się do finału (etapu ogólnopolskiego) we Wrocławiu – Szymon Bar

ALFIK MATEMATYCZNY

I miejsce w województwie, 35 miejsce w kraju w kategorii klas III – Michał Mucha (96,67% poprawnych odpowiedzi)

I miejsce w województwie, 12 miejsce w kraju w kategorii klas V – Szymon Bar (97,5% poprawnych odpowiedzi)

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2015

Wynik bardzo dobry – Szymon Bar

Wyróżnienie – Michał Mucha

Konkurs przyrodniczo-ekologiczny w Głogówku szczebel gminny

I miejsce – Michał Mucha

II miejsce – Zuzanna Bar

WOJEWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY

Szczebel wojewódzki

Tytuł laureata (38/40pkt) – Szymon Bar

Szczebel gminny

I miejsce (100% poprawnych odpowiedzi) i zakwalifikował się do kolejnego etapu – Szymon Bar

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO (szczebel gminny)

II miejsce – Marie Breitkopf

KONKURS PLASTYCZNY „GMINA GŁOGÓWEK W U.E.”

II miejsce – Marie Breitkopf

III miejsce – Ania Wygoda, Natalia Król, Agata Łysak

KONKURS PLASTYCZNY „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga

I miejsce (szczebel gminny) – Marie Breitkopf

Rok szkolny 2013/2014

Konkurs malarski im. Jana Cybisa 2014 (collage):

III miejsce – Vanessa Siwy, Natalia Cichoń, Zuzanna Bar

Międzyszkolny konkurs recytatorski wierszy Jana Brzechwy w Biedrzychowicach

I miejsce – Vanessa Siwy, Michał Mucha (ex aequo)

II miejsce – Zuzanna Bar

III miejsce – Natalia Cichoń

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2014:

Szymon Bar – 113,75 / 120 – wynik BARDZO DOBRY

Michał Mucha – 75 / 105 – WYRÓŻNIENIE

Ogólnopolski konkurs matematyczny SOWA MATEMATYCZNA:

I miejsce w Polsce: Szymon Bar – V edycja

I miejsce w Polsce: Szymon Bar – V edycja

II miejsce w Polsce: Szymon Bar – IV edycja

Ogólnopolski konkurs informatyczny BÓBR INFORMATYCZNY:

Wyróżnienie: Szymon Bar

Wojewódzki konkurs Języka Niemieckiego:

23 miejsce oraz tytuł finalisty – etap wojewódzki – Marie Breitkopf

I miejsce – etap szkolny – Marie Breitkopf

I miejsce – etap gminny – Marie Breitkopf

Konkurs Recytatorski Języka Niemieckiego:

I miejsce – etap szkolny – Wiktoria Kołodziejczyk

II miejsce – etap szkolny – Marie Breitkopf

III miejsce – etap gminny – Marie Breitkopf

VI miejsce – etap gminny – Wiktoria Kołodziejczyk

Rok szkolny 2012/2013

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w Biedrzychowicach:

Kategoria klasy młodsze:

I miejsce: Vanessa Siwy, Michał Mucha (ex aequo)

II miejsce: Zuzanna Bar i Natalia Cichoń (duet)

Opiekunką wyżej wymienionych uczniów była Pani Barbara Sado i Bożena Jankowska

Gminny Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy:

III miejsce : Adrian Hutniczak Daniel Bar, Mateusz Glombik

Opiekunką wyżej wymienionych uczniów była Pani Bożena Jankowska 🙂

Strażacki Konkurs Plastyczny – etap gminny:

wyróżnienie: Rafał Gollmer, Marie Breitkopf

Konkurs Plastyczny Tęcza – etap szkolny:

I miejsce : Vanessa Siwy, Jenny Breitkopf

Konkurs Plastyczny – Jan Cybis – Kolorysta:

Klasy młodsze:

III miejsce : Vanessa Siwy

Klasy starsze:

I miejsce: Jenny Breitkopf

II miejsce: Martyna Łysak

III miejsce: Wiktoria Kołodziejczyk

Wojewódzki konkurs Języka Niemieckiego:

V miejsce oraz tytuł laureata – etap wojewódzki – Jenny Breitkopf

I miejsce – etap szkolny – Jenny Breitkopf

I miejsce – etap gminny – Jenny Breitkopf

Konkurs Recytatorski z Języka Niemieckiego:

III miejsce – etap gminny – Marie Breitkopf

Konkurs Gawędziarski „Śląskie beranie”

II miejsce – etap gminny – Olaf Wilczek, Tomasz Nol i Rafał Gollmer

Opiekunką wyżej wymienionych uczniów była Pani Daria Lęcznar 🙂

Konkurs Polonistyczny:

I miejsce – etap szkolny: Patrycja Smarzoch

I miejsce – etap gminny: Patrycja Smarzoch

Opiekunką wyżej wymienionej uczennicy była Pani Agata Trzaskowska

Konkurs Przyrodniczy:

I miejsce – etap szkolny: Jenny Breitkopf

Opiekunką wyżej wymienionej uczennicy była Pani Eulalia Burek

Konkurs Matematyczny:

I miejsce – etap szkolny: Jenny Breitkopf

Opiekunką wyżej wymienionej uczennicy była Pani Agnieszka Bar

Oddział Przedszkolny – Konkursy:

Festiwal Piosenki Niemieckiej – „Deutsch lernen macht Spass” w Pokrzywnicy 20.05.2013 – zespól

Akademia Bezpiecznego Przedszkolaka we Wróblinie – 22.05.2013 Agatka Łysak, Marco Winnik, Łukasz Pulst, Bartosz Ostrowski, Fabian Cichoń

Festiwal Piosenki Niemieckiej w Głogówku – 5.06.2013 zespół

Olimpiada Sportowa w Głogówku – 8.06.2013 zespół

Gminny Projekt Edukacyjny „Jan Cybis malarz kolorysta” – Agata Łysak

kwiecień, maj i czerwiec

Opiekunkami były : Panie Daniela Groetschel i Dominika Lis