Rodzina to nie tylko najbliżsi, to także ludzie, którzy nas otaczają, motywują do działania, wspierają, pomagają, rozśmieszają, doceniają i pomagają w potrzebie. Na których zawsze mizesz liczyć.Społeczność Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Twardawie tworzy właśnie taką zgraną, wspaniałą rodzinkę. Wielokrotnie przekonaliśmy się o tym. Z nauczycielami, pracownikami, rodzicami i dziećmi tworzymy unikatowe rzeczy, wspaniałą atmosferę i zgrany team. Czego więcej sobie życzyć? Może tylko zdrowia i entuzjazmu do dalszych działań. Takiego zespołu wspaniałych ludzi życzymy wszystkim. Bo to ludzie tworzą atmosferę. Z okazji Święt Bożego Narodzenia nasze przedszkolaki wraz z Paniami Danielą Groetschel i Dominiką Lis przygotowały wspaniale jasełka, uczniowie szkolni pod batutą Pani Agnieszki Bar i Izabeli Glombik stworzyli niezwykle klimatyczną pastorałkę do której zatańczyły uczennice klasy 1 i 2.(Link do obejrzenia na YouTube podamy kolejnym poście.) Potem wspólnie zasiedliśmy do szkolnej wigilijki. Nasze „MasterChefki” Panie Kornelia Lebok i Ola Schneider uraczyły nas świątecznym obiadem – grochówką i pyszną rybką. Uwieńczeniem spotkania było podsumowanie naszych adwentowych zadań. Wszystkie klasy zaliczyły swoje polecenia na 6. Wybraliśmy także królową świątecznych ciekawostek. Została nią uczennica klasy 5 – Agatka Mucha. W iście świątecznej atmosferze z żalem pożegnaliśmy się do …nowego roku.