Wczoraj, 23 stycznia, mieliśmy wielką przyjemność gościć w lokalnej restauracji „Papa Joe” nasze kochane babcie i wspaniałych dziadków. Okazja była nie byle jaka, bo w miniony weekend obchodzili oni swoje święto. W związku z tym faktem cała społeczność szkolno-przedszkolna zaprezentowała przed seniorami swoje talenty. Nie zabrakło wierszy, piosenek, zabawnych skeczy i poruszającego widowiska. Dzieci w przygotowany program włożyły całe serce-wszak występowały przed tymi,którzy są im bardzo bliscy. Wisienką na przysłowiowym torcie był…tort życzeń -wyjątkowy wypiek,bo piękny, nietuczący i trwały ,dokładnie taki, jakie są nasze uczucia względem naszych niepowtarzalnych dziadków. Kochani seniorzy, dziękujemy za Wasze cenne rady, najpyszniejsze obiady, czułość i zrozumienie, przekazywanie tradycji i czas, który jest tak wielką a jakże niedocenianą wartością. Jeszcze raz życzymy Wam zdrowia, pogody ducha, pociechy z wnucząt i takiej werwy, jakiej niejeden mógłby Wam pozazdrościć .