Nadszedł tak długo oczekiwany czas wakacji. Podziękowań, gratulacji nie było końca. Pojawiły się także łzy wzruszenia i rumieniec dumy. Wszyscy uczniowie otrzymali świadectwo z odpowiednim motywatorkiem, bo każdy z nich zasłużył na pochwałę za naukę, za promocję i pracę na rzecz szkoły, za empatię, wrażliwość i kreatywność. Ukłony dla dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz dzieci za cały rok intensywnej i efektywnej pracy. I pamietajmy „celem szkoły jest tworzenie ludzi zdolnych do robienia nowych rzeczy, a nie tylko na powtarzanie tego, co zrobiły inne pokolenia” O tym, że osiągamy ten cel przekonują nas nasi uczniowie i absolwenci, którzy z chęcią odwiedzają mury twardawskiej Alma Mater i dzielą się swoimi sukcesami.