Dzisiaj oficjalnie rozpoczęła się długo wyczekiwana przez nas Wiosna! Z tej okazji nasze przedszkolaki jak i uczniowie przyodziali kolorowe, wiosenne stroje. Oddział przedszkolny z własnoręcznie wykonaną Panią Marzanną przeszedł ulicami Twardawy, brał udział w zajęciach dydaktycznych pt.: „W poszukiwaniu wiosny”, które zakończyły się stworzeniem pięknych, wiosennych prac plastycznych. Uczniowie natomiast oprócz wiosennych strojów- najlepsze zostały nagrodzone małym upominkiem, miały na sobie kolorowe skarpetki „nie do pary”- na znak tolerancji i solidarności z dziećmi z zespołem Downa, bo to właśnie dziś (nieprzypadkowo) obchodzony jest Światowy Dzień Zespołu Downa. Dzieci z ciekawej prezentacji dowiedziały się wielu ciekawostek na ten temat, następnie sprawdzaliśmy, czy aby wszyscy mają na sobie dwie różne skarpetki. Na koniec odbyły się krótkie zajęcia ruchowe, a po nich zdrowy poczęstunek w postaci owoców i wody, za co bardzo dziękujemy Radzie Rodziców. Poniżej fotorelacja z dzisiejszego dnia.