12 kwietnia 2024 roku przeprowadzony został, na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego w Opolu, finał Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2024 . Hasłem tegorocznego konkursu było W drodze do świętości-młodzi święci i błogosławieni . W finale wzięło udział 53 uczniowi klas 4-6 oraz 25 z klas 7-8 z diecezji opolskiej.Naszą szkołę reprezentowała finalistka etapu rejonowego Agata Mucha. Aby zostać laureatem w/w konkursu ,należało zdobyć co najmniej 43 punkty. Nasza uczennica klasy 6 zdobyła tych punktów 45, więc została LAUREATEM Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej Żak 2024. Serdecznie gratulujemy Agacie oraz opiekunce pani Eulalii Burek wielkiego sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć.