Po wakacyjnej przerwie nadszedł czas powrotu do szkół. Wczoraj odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025. Pani Dyrektor przywitała uczniów, rodziców, a także grono pedagogiczne. Następnie życzyła powodzenia wszystkim uczniom, szczególnie tym z klas pierwszych, przed którymi stoją nowe wyzwania, oczekiwania i którzy też z rąk Pani Dyrektor otrzymali zapewne długo przez nich wyczekiwane tyty, które są nieodłącznym atrybutem wśród uczniów rozpoczynających naukę w murach szkoły podstawowej. Podczas inauguracji roku szkolnego odbyło się również pożegnanie wieloletniego pracownika naszej placówki, pani Urszuli Sado, która odchodzi na emeryturę. Życzymy wszystkim uczniom zapału do pracy, rodzicom zaś cierpliwości i powodów do dumy ze swoich pociech! Niech ten kolejny rok szkolny będzie dla wszystkich udany!