Dnia 31 stycznia w naszej szkole mieliśmy niezwykła okazję gościć studentów z najdalszych zakątków świata. Mianowicie goście przybyli do nas z Chin, Indii, i Ekwadoru. Byli to studenci, którzy podróżują po świecie w ramach programu AIESEC, który to jest niezależna organizacją prowadzona przez młodych ludzi, działająca w 122 krajach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym. Ich zadaniem jest szerzenie i zwiększanie zrozumienia kulturowego oraz współpracy międzynarodowej poprzez program wymiany praktyk. Studenci mieli przygotowane dla nas ciekawe prezentacje na bazie których opowiadali o swoich krajach z których pochodzą. Mamy nadzieję że te niezwykłe godziny spędzone z tymi młodymi ludźmi, przyczyniły się do lepszego zrozumienie kultury krajów z których pochodzą.