24 czerwca 2014 roku odbyło się uroczyste pożegnanie naszych tegorocznych absolwentów. A oto oni: Agata Łysak, Wiktoria Wojciechowska, Zuzanna Buchta, Marco Winnik, Martin Gollmer, Fabian Cichoń, Łukasz Pulst, Bartosz Ostrowski,Pascal Siwy. Pięknym polonezem dzieci rozpoczęły swój występ artystyczny.

Recytacja wierszy przeplatana była piosenkami i zabawą ruchową „Chodź kolego”. Młodsze dzieci godnie pożegnały swoich kolegów, życząc im powodzenia w szkole! Absolwenci oddziału przedszkolnego otrzymali dyplomy, pamiątkowe książki i płytki z zdjęciami oraz tablo w pięknej oprawie. Na dokładkę zostały obdarowane pamiątkami, które własnoręcznie wykonała pani Lidia. Życzymy wesołych, bezpiecznych wakacji oraz powodzenia w szkole!!!