II Festiwal Piosenki Jesiennej – 2014-2015

by

Kategoria 2014-2015,Oddział przedszkolny,Uroczystosci

Opublikowano 22 października 2014


Jesienne piosenki, piękne dekoracje, barwne kostiumy i wiele wspaniałych chwil z przedszkolakami – tak można by w skrócie podsumować II Festiwal Piosenki Jesiennej w Twardawie. Festiwal odbył się 22 października. Tym razem pogoda była wietrzna i deszczowa, nie wpłynęło to jednak negatywnie na humory uczestników.

Dzieci pięknie śpiewały i tańczyły, dorośli próbowali włączyć się do śpiewania, wszyscy bawili się wspaniale.
Gości i uczestników festiwalu przywitała Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Twardawie Agata Trzaskowska. Wśród gości byli: Burmistrz Głogówka Andrzej Kałamarz, Z-ca Burmistrza Barbara Wróbel, Skarbnik Gminy Ilona Hudaszek, Prezes ZNP Elżbieta Adamiszyn, asystentka Poseł RP Janiny Okrągły Dorota Janczak, Inspektor ds. oświaty Ewa Orłowska – Radziwiłł,  Radny i sołtys wsi Józef Kowaś,  dyrektorzy placówek oświatowych z gminy Głogówek.
Na festiwalu zaprezentowały się przedszkolaki reprezentujące: Twardawę, Szonów, Racławice Śląskie,   PP nr 3 z oddziałami w Biedrzychowicach i  Wróblinie,  PP nr 4 z Oddziałami na Oraczach i w Kierpniu. Występy były świetnie przygotowane, a mali artyści – pełni uroku. Wszyscy zajęli równorzędne pierwsze miejsca, ponieważ każdy występ był wyjątkowy. Wszyscy wykonawcy śpiewali piękne,  różnorodne piosenki o jesieni, którym towarzyszyły równie ciekawe układy taneczne. Śpiewały także dzieci ze szkoły w Twardawie, ich występy były dodatkową atrakcją. Festiwal  prowadzili: Daniela Groetschel i Dominika Lis oraz Marcin Imiołek, który rozśpiewał nawet publiczność.
Na zakończenie każde przedszkole otrzymało puchar, dyplom oraz wieeeelką torbę z nagrodami zaś każdy z uczestników festiwalu został obdarowany płaszczem przeciwdeszczowym. Goście zaproszeni – dostali drzewka wykonane z kamienia i drutu oraz kalendarze. Dyrektor  Agata Trzaskowska zaprosiła wszystkich na kolejny festiwal – już za rok.


Dodaj komentarz