Uczniowie klasy II i III pod opieką wychowawcy klasy pani B.Jankowskiej przystąpili do projektu: „Klub Czterech Żywiołów”.

Główne cele projektu to:

• rozwijanie i pogłębianie zainteresowań przyrodniczych
  • promowanie postaw ekologicznych
  • rozbudzanie ciekawości świata oraz dociekania i eksperymentowania
  • indywidualne podejście do ucznia

Istota Klubu i zadania

Wdrażanie uczniów do ekologicznego stylu życia, rozbudzanie świadomości i odpowiedzialności za własne decyzje związane z ekologią, rozbudzenie chęci poznawanie świata. Nieoceniona rolę w tym procesie odgrywają nauczyciele oraz rodzice.

Zadanie rodzica

Wspieranie nauczyciela i organizowanie w domu czasu na wykonywania prze dziecko wyznaczonych działań, włącznie się z całą rodziną w realizację wyzwań a także potwierdzanie tych zadań.

Zadania ucznia

Zebranie w legitymacji członka klubu co najmniej 4 sprawności – po jednej z każdego z żywiołów. Dzieci wybierają, a następnie realizują zadania i zdobywają odznaki we własnym tempie i w dowolnej kolejności. Punkty zbiera się wykonując zadania z KART WYZWAŃ.

Koniecznie zagłosujcie na Klub 4 żywiołów!

Pamiętaj! Z jednego maila można oddać jeden głos dziennie. Głosowanie trwa do 31 maja.