III Festiwal Piosenki Jesiennej – 2015-2016

by

Kategoria 2015-2016,Galeria,Oddział przedszkolny,Tradycje,Uroczystosci

Opublikowano 26 października 2015


Trzeci już raz zorganizowaliśmy Festiwal Piosenki Jesiennej.

Zaproszonych gości i wykonawców powitała Dyrektor SP z Odziałem Przedszkolnym Agata Trzaskowska. Na festiwal przybyli m.in.: Z-ca Burmistrza Barbara Wróbel, Sekretarz Gminy Anna Barysz, Radny i sołtys Twardawy Józef Kowaś, Inspektor ds. oświaty Ewa Orłowska – Radziwiłł, Dyrektor PP nr 3 Renata Brzezina, Dyrektor PP nr 4 Mariola Opalska, Dyrektor PP w Racławicach Śląskich Alicja Prościak, Dyrektor SP z Oddziałem Przedszkolnym w Szonowie Grażyna Kowalska – Woźna, była Dyrektor PP w Twardawie Małgorzata Duda oraz pani Barbara Sado.

W Festiwalu wzięło udział 11 grup reprezentujących: PP nr 3 wraz z oddziałami zamiejscowymi we Wróblinie i Biedrzychowicach, PP nr 4 wraz z oddziałami zamiejscowymi na Oraczach i w Kierpniu, PP w Racławicach Śląskich z Oddziałem Zamiejscowym w Wierzchu, Oddział Przedszkolny przy SP w Szonowie, Oddział Przedszkolny przy SP w Twardawie. Festiwal prowadziły panie: Daniela Groetschel i Dominika Lis-koordynatorki imprezy.
Dzieci nie tylko pięknie śpiewały i tańczyły, ale i wspaniale wyglądały. Pomysłowe kostiumy to nie tylko zasługa opiekunów grup ale przede wszystkim rodziców, którzy również bardzo angażowali się w przygotowania do festiwalu.

Występujące grupy wypadły naprawdę wspaniale, dlatego też wszyscy wykonawcy zasłużyli na pierwsze miejsce. Każda grupa otrzymała puchar, dużą torbę z nagrodami, a każdy opiekun został obdarowany miłym upominkiem. Radość była jeszcze większa, kiedy każdy uczestnik otrzymał nagrodę – kolorową parasolkę. Był też słodki poczęstunek, który również bardzo ucieszył najmłodszych. Goście zostali obdarowani drewnianymi statuetkami z wizerunkiem sowy, która często pojawiała się w festiwalowej dekoracji.

Dyrektor oraz nauczycielki przedszkola serdecznie dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i organizację tej imprezy.

Sponsorzy Festiwalu:

URZĄD MIEJSKI W GŁOGÓWKU
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA
ZAKŁAD PRZEMYSŁU CUKIERNICZEGO „PIAST”
MATEUSZ SKUCIK „INTERMATIK”
STEFCZYK FINANSE
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE KUROWSKI HUBERT
FIRMA PIEKARNICZO-CUKIERNICZA JAN MRACHACZ
B+K POLSKA SP.Z O.O.
ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY MAREK MUCHA
LAKIERNICTWO POJAZDOWE ANDRZEJ GLOMBIK
SKŁAD KONSYGNACYJNY „DREWNIAK”
POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE DARIUSZ IZAAK
ZAKŁAD STOLARSKI MARIUSZ CZERWIONKA
ART&DECOR JUSTYNA URBANEK
PAŃSTWO ANNA I MARCIN SIWY
PAŃSTWO EWELINA I PRZEMYSŁAW WOJCIECHOWSCY
PANI BARBARA SADO
RADA RODZICÓW ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
RADA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Poniżej w załączniku można pobrać zdjęcia z Festiwalu w jednej paczce. Plik w formacie .zip wystarczy rozpakować i gotowe 🙂


Dodaj komentarz