Pożegnanie przedszkolaków

by

Kategoria 2016-2017,Oddział przedszkolny

Opublikowano 30 czerwca 2017

,,Tak nam smutno, lecz na buzi uśmiech wesoły. Musimy pożegnać przedszkole. Idziemy już do szkoły”.

Tymi słowami starszacy pożegnali przedszkole. Uroczyste zakończenie odbyło się 21 czerwca. W tym roku nasze przedszkole pożegnali: Wygoda Lena, Gabor Waleria, Pawelczyk Aleksander, Litwin Dawid, Rudziak Bartłomiej, Gwóźdź Filip i Pakosz Paweł. Oprócz pięknych wierszy, piosenek oraz podziękowań przedszkolaków, na ich twarzach czasem pojawiał się uśmiech, a czasem smutek. Młodsze dzieci podziękowały starszym kolegom za wspólne lata zabawy, a pani dyrektor wręczyła dyplomy oraz drobne upominki. Drodzy absolwenci, życzymy wam samych sukcesów w szkole!