Święta Bożego Narodzenia są jednymi z najbardziej rodzinnych świąt. To czas radości i miłości. W tym okresie można było podziwiać jasełka wystawione przez naszych przedszkolaków. Piękne stroje, uroczysta sceneria mogły wprowadzić w historię Narodzenia Pańskiego. Naszych małych aktorów podziwiamy za talent i dziękujemy za chwile wzruszenia, których nam dostarczyli podczas występu. Po występie usiedliśmy do wigilijnego stołu. Najpierw złożyliśmy sobie życzenia i podzieliliśmy się opłatkiem, a następnie wraz z paniami zaczęliśmy świętować przedszkolną wigilijkę. Nie zabrakło śpiewu kolęd oraz pastorałek. W takich chwilach czujemy ciepło i radość. Chcielibyśmy, by ten dzień na długo pozostał w naszej pamięci.