Dzisiejszy dzień obfitował w wiele pozytywnych zdarzeń.Świętowanie Dnia Edukacji Narodowej rozpoczęliśmy akademią,podczas której zaprezentowały się ze swoim repertuarem przedszkolaki oraz uczniowie klasy I i II.Były wiersze, piosenki, zabawne scenki, szczere życzenia i kolorowe kwiaty.Tradycyjnie -14 października-młodzi adepci debiutujący w roli maluszków i pierwszoklasistów złożyli w obecności starszych kolegów i pracowników szkoły uroczyste ślubowanie,po którym nastąpiło oficjalne pasowanie i przyjęcie do braci przedszkolno-szkolnej dzieci…i debiutującej w roli wychowawcy klasy I Pani Sandry

Pani Agata Trzaskowska w pięknych słowach podziękowała wszystkim swoim nauczycielom i pracownikom obsługi za codzienny trud, wspaniałą pracę,serdeczną atmosferę,a niektórzy z nich otrzymali nagrody dyrektora.Po części oficjalnej uczniowie szkoły wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do kina.Tymczasem w Urzędzie Gminy w Głogówku Pani dyrektor Agata Trzaskowska i Pani Helena Opaczek otrzymały z rąk Pana Burmistrza podziękowania i listy gratulacyjne. To był naprawdę udany dzień.Cudownie jest usłyszeć miłe, z serca płynące słowa wdzięczności,bo one pozwalają nam pracować jeszcze lepiej, z jeszcze większym zaangażowaniem. Chcemy każdego dnia łączyć autorytet z ciepłem, otwartością i przekazywaną wiedzą,bo dobry nauczyciel to prawdziwy skarb,to przyjaciel dzieci i młodzieży.