Wczoraj nasza szkoła zamieniła się w prawdziwy baśniowy las. W tej scenerii sześćdziesięcioro dwoje przedszkolaków z całej Gminy Głogowek ( OP przy SP nr1 w Głogówku, OP przy SP w Szonowie, OP przy SP w Twardawie, PP nr 3 w Głogówku z oddziałami zamiejscowymi, PP nr 4 z oddziałami zamiejscowymi, PP w Racławicach Śląskich z oddziałami zamiejscowymi)zaprezentowało swoje umiejętności wokalno-taneczne. Unikatowa dekoracja,piękne stroje, choreografia,dobór jesiennego repertuaru uświetniły X Festiwal Piosenki Jesiennej Przedszkolaka.Wszyscy uczestnicy,zaproszeni goście oraz opiekunowie zostali obdarowani jesiennymi podarunkami. Festiwal obecny, jak i poprzednie wspomagany jest przez ludzi dobrej woli. W tym roku sponsorami byli : Gmina Głogówek, Masarstwo-Wędliniarstwo Grzegorz Cybis Wypożyczalnia samochodów TOMEK Tomasz Cieślik,Transport samochodowy ZPU Marek Mucha Judyta Sylwester-Fotografia,ZPC PIAST Wykończenia wnętrz Robert Robota, Kania Bosch Service,Betoniarstwo Kamieniatstwo Andrzej Fiertel, Krystian Fiertel, Barbara Sado, Małgorzata Duda,Wioleta Buchta,Sklep Mięsny „U Sylwii ” Robert Kern,Biuro Podróży Fostertravel Salon Sprzedaży Wakacji w Krapkowicach Iwona Halupczok, Damian Barnert DB-BAU, RADA RODZICÓW Twardawa oraz rodzice, nauczyciele I uczniowie. Wszystkim z całego serca dziękujemy za zaangażowanie, czas, pomysły,pomoc, wsparcie finansowe.Patronat medialny nad festiwalem objęli Radio Opole, TVP3 OPOLE, Życie Głogowka.Relacja z festiwalu w galerii.