Dziś uczniowie młodszych klas naszej szkoły wzięli udział w interaktywnym spektaklu profilaktycznym, którego przesłaniem było przedstawienie i przestroga przed różnymi zagrożeniami. Przejazd i spektakl sfinansowany został przez Gminę Głogówek. Po ciekawym przedstawieniu udaliśmy się na kolejną lekcję, jaką było poznanie pracy fryzjera. Panie z salonu La Darii miło przyjęły nasze dzieciaki, pokazując im narzędzia fryzjerskie, stanowiska pracy, a największą niespodzianką dla wszystkich była możliwość skorzystania z usług fryzjera i sprawienie sobie odlotowych fryzur. Kolejnym etapem był spacer po mieście, parku oraz poznanie różnych ciekawostek o zabytkach Głogówka. Na zakończenie bardzo intensywnego poniedziałkowego dnia udaliśmy się na plac zabaw, gdzie dzieci bawiąc się na świeżym powietrzu, mogły beztrosko korzystać z ostatnich ciepłych, jesiennych dni. Ten dzień wszyscy zaliczamy do bardzo udanych!