Środowy wieczór w naszej szkole upłynął pod hasłem „Kraina Czarów”… Samorząd szkolny wraz z wolontariuszami przygotowali dla całej społeczności uczniowskiej Andrzejki. Dzieci miały okazję poznać swoją przyszłość, korzystając z kart, kolorowej kuli, tajemniczych słoi, czy magicznych plansz. Wesoła zabawa i tańce przeplatane były konkurencjami oraz kolejną atrakcją, czyli tradycyjnym laniem wosku przez dziurkę od klucza i próba odgadnięcia, co kryje się za tymi woskowymi, rozmaitymi kształtami, traktując oczywiście wszystkie wróżby z przymrużeniem oka. Ostatnim, równie wyczekiwanym punktem wieczoru była konsumpcja, czyli pizza i słone przekąski. Dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie poczęstunku i zakup dekoracji. Wszyscy wracali do domu zmęczeni, ale z uśmiechem na twarzy i zadowoleniem.