Amerykańscy naukowcy obliczyli, ze św. Mikołaj musiałby odwiedzić 822 domy na sekundę,aby dostarczyć wszystkim prezenty w Wigilę. Dlatego Gwiazdor dotarł do naszej szkoły i przedszkola juz dzisiaj.Jego wizytę poprzedziły I Szkolne Mikołajkowe Podchody w trakcie ,których zdobyliśmy wiele ciekawostek o biskupie z Miry. Pierwsze kroki Mikołaj skierował do naszych przedszkolaków. Obdarował je obfitymi podarunkami ,cukierkami. Uwieńczeniem spotkania było wspólne zdjęcie i taniec. W szkole, do pomocy Mikołajowi pospieszyła Pani Mikołajowa. I tu radość z darów była ogromna. Odbył się także mini pokaz …świątecznych sweterków. Wszystkie były słodkie. Dzisiejsza wizyta przeniosła nas w atmosferę zbliżających się świąt. Wszystkim z okazji Mikołajek życzymy wspaniałych prezentów -dużej porcji życzliwości polanej optymizmem ,spokojem oraz posypanej szczęściem.