Galeria naszych „Zwyczajnych -Niezwykłych i Unikatowych”się poszerza. Obok naszego lidera Przemka Wojciechowskiego (twórcy niezliczonych dobrych uczynków) do Panteonu wyróżnionych dołączyli Pan Damian Barnert ( nasz mistrz budowy furtek)pan Łukasz Machoń oraz Państwo Iwona i Marek Mucha (wieloletni nasi sponsorzy).To im zawdzięczamy nie tylko taki piękny kącik rekreacyjny,ale to Ci trzej Panowie poświęcili swój wolny,sobotni czas aby wymalować korytarz szkolny. Jesteście NIESAMOWICI i NIEZWYKLI. Wielkie

👏

i ukłony w waszą stronę.Takich wyjątkowych ludzi mamy więcej. – p. M.Czerwionka -mistrz stolarstwa, p.Rafał Bar i Zuza Bar-mistrzowie wokalu ,p.Iwona Mucha -mistrzyni altówki p.W.Buchta -mistrzyni cukiernictwa, p. E.Wojciechowska i p.E.T.Cieślik- mistrzowie organizacji imprez i niespodzianek, p.M. Fiertel i p.Gryń -mistrzowie napraw i skręcania skrzyń, B.Gabor- mistrzyni finansów, p.J.Kaiser -mistrz wszelakich prac, p. J.Sylwester -mistrzyni fotografii,p. J.Latawski -mistrz -trener,p. R.Robota mistrz -remontu,państwo A.D.Cichoń – mistrzowie do zadań specjalnych, p. M.Bolcek -mistrzyni podarunków. Dla Was wszystkich wielki szacunek i DZIĘKUJEMY .Lista „Zwyczajnych-Niezwykłych i Unikatowych” cały czas rośnie.